تقدیر از شهردار خنجین در مراسم تکریم از خادمان و خیرین قرآنی

به منظور قدردانی از زحمات و تلاشهای هیجده نفر از شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای اراک ، ساوه ، محلات ، تفرش ، خنداب ، شازند ، مهاجران ، شهباز ، خنجین و سه نفر از اعضای شورای اسلامی شهرهای اراک ، محلات و شازند که نقش بسزایی در کمک به توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی بویژه برگزاری محافل و جشنواره های قرآنی داشته اند ، مراسمی به همت موسسه مهد قرآن وعترت شهرستان محلات ، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی و اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار و از 160 نفر از معلمان، خادمان و خیرین و مسئولان قرآنی تجلیل گردید.

محافل و مجالس قرآن كريم يكي از مقدس ترين اجتماعاتي است كه توسط پيروان آیين الهي اسلام برگزار مي گردد. افزون بر اينكه اسلام به حضور افراد در اجتماعات سياسي و عبادي توجه خاصي داشته و پيروان خود را از گوشه گيري افراطي و عزلت گزيني منفي باز مي دارد.

تقدس علم آموزي و آموزش محتواي غني معارف قرآن كريم نيز قداست و اهميت محافل قرآني را دو چندان نموده است. به همین منظور و به پاس قدردانی از زحمات و تلاشهای هیجده نفر از شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای اراک ، ساوه ، محلات ، تفرش ، خنداب ، شازند ، مهاجران ، شهباز ، خنجین و سه نفر از اعضای شورای اسلامی شهرهای اراک ، محلات و شازند که نقش بسزایی در کمک به توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی بویژه برگزاری محافل و جشنواره های قرآنی داشته اند ، مراسمی به همت موسسه مهد قرآن وعترت شهرستان محلات ، دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی و اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار و از 160 نفر از معلمان، خادمان و خیرین و مسئولان قرآنی تجلیل گردید.

آقای شفیعی مسیول دارالقرآن سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه تکریم و تجلیل از این فعالان، تکریم از قرآن و اهل بیت(ع) است، ابراز داشت : توجه به فعالیت‌های قرآنی بهترین راه برای تقویت مبانی و ارزش‌های دینی است.

تقدیر از شهردار خنجین

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*