با حضور استاندار مرکزی نحوه اجرای مصوبات سفر ایشان به شهرستان فراهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

13930501022700_42681700

روابط عمومی شهرداری خنجین:

با حضور مقیمی صبح امروز در نشست اعضای شورای اسلامی و شهرداران شهرستان فراهان که در محل استانداری برگزار شد، نحوه اجرای 19 مصوبه سفر ایشان به شهرستان فراهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

http://ostan-mr.ir/gozaresh_tasviri/akhbar/13930501022700_42681700.jpg

استاندار مرکزی اظهار کرد: اجرایی شدن مصوبات از اولین اولویت های کاری ماست که مسئولین باید تمام تلاش و دقت خود را در این راستا به کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه هنوز برخی محورهای روستایی در شهرستان فراهان با مشکل آسفالت روبرو است، بیان کرد: باید نسبت به رفع این مشکل اقدام شود و در هر روستا حداقل یک جاده آسفالت داشته باشیم.

مقیمی با اشاره به سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، افزود: از مهمترین الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به تولید ملی است و از آنجا که بخشی از تولید کشور به روستائیان وابسته است لذا فراهم کردن امکانات برای آنها حتی در روستاهای زیر 20 خانوار باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار مرکزی بر استقرار ادارات در سطح شهرستان فراهان تاکید کرد و گفت: ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و  تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به استقرار ادارات خود در سطح این شهرستان ظرف 15 روز آینده اقدام نمایند.

وی با اشاره به اینکه دولت مکلف است نسبت به ساخت بیمارستان برای مردم اقدام نماید، ابراز کرد: درصورتیکه ساختمان احداث شده توسط خیر به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تحویل داده نشود، نسبت به احداث بیمارستان در فراهان تصمیم گیری خواهیم کرد.

گفتنی است احداث ساختمان مدیریت بحران شهرستان فراهان، استقرار اداره تامین اجتماعی در سطح شهرستان فراهان، استقرار پاسگاه در شهرخنجین و توجه به شهر زلف آباد و … از دیگر مسائلی بودند که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری،شهرداران، اعضای شورای اسلامی شهرستان فراهان و رؤسای شوراهای اسلامی شهرهای فرمهین و خنجین نیز حضور داشتند .

 

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*